Nephrology Winter School 2015

Pozvání na 15th Prague Postgraduate Training Course in Nephrology, 23.-24.1.2015

Milé kolegyně, vážení kolegové,

dovolte mi, abych Vás jménem organizačního výboru pozval na tradiční postgraduální vzdělávací kurs v nefrologii 15th Prague Postgraduate Training Course in Nephrology (Nephrology Winter School), který se bude konat ve dnech 23.-24.1.2015 v Kongresovém centru IKEM, v Praze 4.

Kurs je určen pro všechny zájemce z řad nefrologů, pediatrů, internistů i ostatních lékařů a je organizovaný za podpory ERA-EDTA ve spolupráci s Working Group on inherited kidney disorders .

Kurs je zaměřený na téma: „Genetics of kidney diseases – recent progress”.

Probrána budou následující témata:

  1. Recent progress in the genetics and its application to the kidney disease
  2. Selected inherited kidney diseases
  3. Genetics and acquired kidney disease. 

Přednášet budou přední evropští nefrologové zabývající se danými tématy (O.de Vuyst, C. Boeger, A. Ong, M. Macek, T.Seeman a další). Kurs je mezinárodní a přednášky budou předneseny v anglickém jazyce. Účast na kursu je zdarma, kurs je akreditován u ČLK, pro mimopražské účastníky je garantovaná cena ubytování v hotelu Emmy (cca 550,- Kč/noc/osobu ve dvoulůžkovém pokoji).

Přihlášky na kurs je možné podat pouze elektronicky na e-mail: horakova.hana@gmail.com , (v kopii ivan.rychlik@gmail.com ). Uzavírka podání přihlášek je 10.1.2015.

Detailní organizační podrobnosti budou dále uvedeny v krátké době na webu ČNS (www.nefrol.cz)

Ivan Rychlík
Vladimír Tesař
3.12.2014

Pozvánka CME-NWS Prague 2015.pdf
756,09 kB, Datum poslední změny: 22.12.2014